مدیریت برندینگ و برند سازی

مدیریت برندینگ و برند سازی

مهم نیست کدام تعریف از برند یا نام تجاری را ازحفظید و اهمیتی هم ندارد که اصلا به این فرآیند معتقد هستید یا نه؟ چیزی که غیر قابل انکار است این حقیقت است که در دنیای کنونی بدون ایجاد یک نام و نشان تجاری ( حتی محدود به مشتریان خاصی که دارید) فعالیت و ادامه کسب و کار بسیار دشوار شده است. در واقع نام و نشان تجاری تبدیل به هسته مرکزی کلیه فعالیت های سازمان شده است.

می توانید برای ایجاد یک نام ونشان تجاری به سراغ صدها و هزارها شرکت بزرگ و کوچک مدعی در امر بازاریابی رفته و در داخل هزار توی پیچیده‌‌ای که بعنوان فرآیند برندینگ ارائه می دهند، انرژی، زمان و هزینه زیادی را برای ساخت یک نام و نشان تجاری صرف کنید.

اما اکنون که این صفحه را باز کرده اید،فرض ما بر این است که شاید شما از طی کردن مسیر‌های قبلی و روش‌های قدیمی خسته شده‌اید و بدنبال روش و مسیری جدید و موثرتر هستید.

راشنو هرچند ادعای معجزه ندارد اما ایجاد یک نام و نشان تجاری را ( برند سازی) طی یک فرآیند آسان و موثر به انجام می‌رساند فرآیندی که در کمترین زمان ممکن و با صرف مناسب‌ترین هزینه، بهترین نتیجه را بدست می‌دهد.

راهکارهای ارائه شده توسط گروه مشاوران راشنو کاملاٌ منحصر به فرد و خاص مجموعه و شرکت شما می باشد. شما میتوانید برای درخواست مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید

خدمات تخصصی گروه مشاوران راشنو در حوزه مدیریت برندینگ و برند سازی:

– شناخت مزیت های رقابتی برند شما

– تعیین جایگاه رقابتی برند شما در بازار

– مشاوره و ایجاد محتوی های مناسب برای برند شما

– شناسایی و پیشنهاد رسانه های مناسب

– تدارک کمپین های برند سازی در رسانه های مناسب

– تحلیل داده های بدست آمده

سایر خدمات تخصصی گروه مشاوران راشنو در حوزه مدیریت برند و برند سازی :

ثبات ، نگرش برند و برندینگ

مسئولیت های اجتماعی سازمان ها و شرکت ها

مشاوره برندینگ شخصی