دوره آموزشی مدیریت کسب و کار – مقدماتی

دوره آموزشی مدیریت کسب و کار – مقدماتی

سازمان­ها و کسب­ وکارهای گوناگون در دو دهه اخیر، فضای متفاوتی مبتنی بر پارادایم های نو و قوانین عصر اطلاعات را تجربه می­ کنند. ورود به این فضا پدیده­ ای گریزناپذیر است و بقاء در آن، دانش و تجربه متمایزی را طلب می­ نماید. یک نگاه اجمالی به ابعاد گوناگون چالش های سازمان­ها و فضای کسب و کار امروز و راه حل­های آنها، ضرورت پرداختن به شیوه های جدید آموزش مدیریت در برنامه MBA را نمایان می­ سازد. موفقیت راهبران بنگاه­های اقتصادی امروز در گرو توسعه دانش روزآمد متناسب و درخور است. برنامه­ ای مبتنی بر دانش و تجربه روزآمد که با مدنظرقراردادن محدودیت زمان مدیران، قادر باشد آنان را با جریان سریع تحولات همراه سازد. . برنامه MBA با گرایش “مدیریت کسب و کار هوشمند و تحول­گرا" (MITM) پاسخی به نیازهای نوین جامعه مدیران کسب و کارهای پیشرو امروز است. اختصار MITM ، سرواژه­ های دو عنوان زیر را شامل می­ شود

MBA-Intelligent business & Transforming Management

MBA-Information Technology Management

این گرایش از MBA در سال ۱۳۸۱ و همزمان با شروع برنامه­ های کلان تحول فاوا محور سازمان­ها درکشور طراحی و با مشارکت قریب ۳۰ تن از اساتید و صاحبنظران شاخص دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی و صنعت از سال ۱۳۸۲ به مرحله اجرا در آمد و تا کنون قریب ۶۰۰ شرکت کننده از مدیران و کارشناسان ارشد پیشرو شرکتها، موسسات و سازمانهای بخش­های مختلف در آن مشارکت نموده اند. نتایج پربار حضور این جامعه دانشگر فعال در عرصه کسب وکارهای مختلف، توشه ارزشمند راه این برنامه برای برداشتن گام­های جدید در مسیر همیشه پویای تحول آن است.

امروزه با پیشرفت جوامع، دنیای کسب و کار تغییرات زیادی داشته است و مدیریت کسب و کار ها با چالش هایی روبرو شده است. رقابت، کار سخت و دشواری شده و مدیران کسب و کارها می بایست خود را برای هر گونه تغییر رویکرد متناسب با بازار کسب و کار آماده کنند. بنگاه های اقتصادی کوچک و SME ها یا به عنوان استارتاپ ها پس از مدت کوتاهی شکست می خورند. این شکستها ناشی از نبود دانش مدیریت بهینه در این شرکت می باشد.

شرکت های کوچک با بودجه محدود و اندک دایر می شوند و شروع به کار می کنند. متأسفانه به دلیل نبود دانش مدیریت کسب و کار – مدیریت بازاریابی و تبلیغات – مدیریت بهینه منابع انسانی و فیزیکی – ارتباطات و روابط عمومی – مدیریت ارتباط با مشتری و رضایتمندی آن ها – مدیریت بحران و چالش ها و از همه مهمتر مدیریت تأمین بودجه و درآمد زایی، دچار مشکل شده و از بین می روند. از سویی هلدینگ ها و شرکت های بزرگ نیز با این مشکلات در سطح های بالاتر مواجه هستند. مدیران تصمیم گیر و برنامه ریز می بایست دانش مدیریت خود را پیوسته به روز رسانی کرده تا بتوانند با توجه به تغییرات دنیای کسب و کار، رویکردهای خوبی برای سازمان و شرکت خود در نظر بگیرند.

در این دوره آموزشی شما با برخی از مهارت های لازم و کاربردی در امر مدیریت کسب و کار آشنا می شوید، در این دوره کوتاه تلاش کردیم در کوتاه ترین زمان ممکن، مهم ترین موارد را در مباحث مختلف ارائه نماییم تا با ایجاد دیدی باز بتوانید آموزش های کاربردی را دنبال نمایید.

این دوره برای چه کسانی مفید می باشد :

این دوره برای تمام کسانی که کسب وکاری برای خودشان دارند (از یک سازمان بزرگ تا یک مغازه کوچک) مفید می باشد، همچنین این دوره برای تمام افرادی که به مدیریت و تکنیک های مدیریتی علاقه مند می باشند کاربردی خواهد بود.

سرفصل های این دوره :

  • آشنایی با هدف و هدف گذاری
  • آشنایی با استانداردهای بین المللی ایزو
  • آشنایی با مشتری مداری
  • آشنایی با برخی اصول مهم در تبلیغات
  • آشنایی با روش های تحسین و ایجاد انگیزه در منابع انسانی
  • آشنایی با اهمیت آموزش در سازمان
  • آشنایی با فن بیان و سخنوری
  • آشنایی با برخی از اصول شروع مذاکره

این دوره برای تمام کسانی که به مدیریت صحیح علاقه مند می باشد پیشنهاد می شود، این دوره می تواند شروع خوبی برای تبدیل شدن به یک مدیر حرفه ای می باشد. برای ثبت نام در دوره آموزشی و یا درخواست برگزاری این دوره آموزشی در محل شما ، فقط کافیست فرم زیر را تکمیل کنید ، کارشناسان گروه مشاوران راشنو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت .