دوره آموزشی ایده یابی و راه اندازی کسب وکار

دوره آموزشی ایده یابی و راه اندازی کسب وکار

یکی از دغدغه های علاقه مندان به راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی، راه اندازی سایت تخصصی آن کسب و کار می باشد که در اغلب اوقات یا به پیمانکاران و طراحان وب سپرده می شود و یا با توجه به پیچیده بودن و دشوار بودن آن برای همیشه قید راه اندازی آن کسب و کار و اجرایی نمودن آن ایده را می زنند …………چرا؟

علت آن است که راه اندازی یک وب سایت، نیازمند دانش و تخصصی است که در دسترس همگان نبوده و باید به کاردان آن سپرده شود. در بسیاری از موارد نیز پس از سپردن کار به طراح وب و شرکت پیمانکار بعلت عدم آشنایی و شناخت کافی پیمانکار از ابعاد پروژه و جزئیات فنی ، ساخت و تحویل وب سایت ماه ها به طول می انجامد و یا هزینه های ارائه خدمات آن خیلی بالا می رود به نحوی که صاحب کسب و کار قید راه اندازی کسب و کار را زده و عطایش را به لقایش می بخشد.

گروه مشاوران راشنو بر اساس شناخت از چالش های محیط واقعی راه اندازی کسب و کارهای اینرنتی، دانش مقدماتی برای راه انداختن این کسب و کار (شامل وب سایت دینامیک و فروشگاه اینترنتی) را در اختیار تمام علاقه مندان قرار داده است و تمامی افراد دارای ایده؛ که دارای دانش مقدماتی راه اندازی سایت نیستند نیز می توانند در این برنامه های آموزشی آسان مشارکت کنند و ساده تر از آنچه می پندارند این اصول و مبانی را با محبوبترین پلتفرم مدیریت محتوی به نام وردپرس (WordPress) بیاموزند.

شفاف سازی:

ما هیچگاه نیاز به داشتن تیم تخصصی و کارآموزده طراحی وب سایت را ( علی الخصوص وب اپیلیکیشن های دارای ویژگی های خاص ) نفی نمی کنیم بلکه معتقدیم بسیاری از کسب و کارهای نوپا می توانند سایت های شخصی، شرکتی و فروشگاهی خود را بدون نیاز به درگیر شدن در پیچ و خم های رایج طراحی وب خودشان طراحی، بارگذاری، بروزرسانی و نگهداری نمایند و پس از کسب درآمد و اطمینان از کارایی ایده خود، از محل درآمدهای ایجاد شده برای طراحی سایت سفارشی نویسی شده سرمایه گذاری نمایند! از سوی دیگر آشنایی اولیه با مفاهیم طراحی وب می تواند کمک شایانی به شناسایی پیمانکاران واجد صلاحیت، ارزیابی فنی و مالی پیشنهادهای طراحی وب و داشتن زبان مشترک با تیم توسعه وب در طول پروژه های سپرده شده به پیمانکار ایفا نماید.

سرفصل کارگاه آموزشی:

در طول این برنامه آموزشی شما وب سایت کسب و کار خود را طراحی و پیاده سازی خواهید نمود! کارگاه راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس در ۸ ساعت سرفصل های ذیل را در بر می گیرد:

– آشنایی با مفاهیم دامنه، هاستینگ و کسب و کار اینترنتی
– آشنایی با وردپرس
– آشنایی با سایت های خدمات دهنده وردپرس
– ساختار و اجزای سایت های مبتنی بر وردپرس
– انتخاب پوسته (قالب) سایت های وردپرسی
– از ایده شما تا یک سایت وردپرسی
– نصب و راه اندازی وردپرس
– ویرایش ساختاری و تولید محتوا با وردپرس

دوره برای چه کسانی مناسب است؟

در این برنامه آموزشی به تمامی افراد و گروه هایی که علاقمند به طراحی وب سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی و کسب و کار اینترنتی خود هستند، توصیه می شود!

اهداف برنامه آموزشی :

– آشنایی با مفاهیم اولیه طراحی
– طراحی و پیاده سازی وب سایت کسب و کار شما توسط خود شما!
– آشنایی با پوسته ها و افزونه های وردپرس
– بسترسازی برای توسعه کسب و کارهای نوآورانه اینترنتی بدون هزینه های اولیه بالا

برای ثبت نام در دوره  آموزشی و یا درخواست برگزاری این دوره  آموزشی در محل شما ، فقط کافیست فرم زیر را تکمیل کنید ، کارشناسان گروه مشاوران راشنو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت .